Dil Kursu

ÇAĞDAŞ ATILIM DİL KURSU’muzda tüm programlarımız öğrenci merkezli olup, İnteraktif  bir eğitim sistemi uygulanır. Amaç öğrenciyi birebir derste aktif hale getirip öğrenme düzeyini arttırmaktır. Programımızda hafıza teknikleri ve drama eğitimiyle birlikte dersler verilmektedir. Amacımız öğrenciyi derste sürekli etkin hale getirmek ve alacağımız verimi daha yüksek düzeylere çıkarmaktır. Öğrencilerimiz hangi yaş grubunda olursa olsun dil öğrenmek için başvuran herkes kolaylıkla, eğlenerek, sıkılmadan, severek ve isteyerek eğitimini tamamlayacaktır.

SINIFLARIMIZ EN FAZLA 8-10 KİŞİLİKTİR.

Tüm yabancı dil programlarının hepsinde branşlarında UZMAN ve verilen yabancı dil eğitiminde o ana dile sahip eğitmenler bulunmaktadır. Her branşta konusuna uygun eğitim setleri verilmektedir.

Tüm öğrencilerimizi yurt dışına çıkarmak ve gittiği ülkede yabancılarla birebir iletişim kurarak hem sosyal alanda hem de dil alanındaki becerilerini kazandırmak hedeflerimizdendir.

Amacımız Denizli’de oluşturduğumuz dil öğrenmeyen veya öğrenip de konuşamayan,yabancı dil sınavına hazırlanacak tüm öğrencilerimize yardımcı olmak ve en kaliteli şekilde eğitim vermektedir.

SİZ DEĞERLİ VELİLERİMİZ VE ÖĞRENCİLERİMİZİ ŞUBEMİZE HER DAİM BEKLERİZ.