denizli özel okul


Haberler

Kavak, Tecrübesini Çağdaş Atılım Koleji Öğrencileriyle Paylaştı

Çağdaş Atılım Koleji, Denizli’nin en önemli müteahhitlerinden Mehmet Kavak’ı ziyaret etti. Tecrübelerini öğrencilerle paylaşan Kavak, hem okuduğunu hem de çalıştığını söyledi.

Okul müdürü Melih Peştere,  Tarih Öğretmeni Oktay Batmaz ile birlikte 11.sınıf öğrencilerinden Yiğit Ertan, Hafize Karışan ve Engincan Kızılyar Müteahhit Mehmet Kavak’ı ziyaret etti. Öğrenciler hazırlamış oldukları soruları Kavak’a yönelterek almış oldukları cevaplarla Kavak'ın deneyimlerinden yararlandılar.                                             

'Denizli'nin ilk karakter okulu olma özelliğini bünyesinde barındıran Çağdaş Atılım Koleji, değerler eğitiminin altını çizen bir eğitim kurumudur.' diyen  Okul Müdürü Melih Peştere, Çağdaş Atılım Kolejinin öğrencilerinin iyi okullardan gelerek Çağdaş Atılım Kolejini tercih ettiğini söyledi. Okuldaki öğrenci kapasitesini sınırlı tutuğuna değinen Peştere,  daha fazla öğrenci almadıklarını belirtti. Peştere, Az öğrenciyle daha fazla ilgilenildiğini konuşmasına ekledi.

...

Devamını Oku

Tecrübesini Denizli Çağdaş Atılım öğrencileriyle paylaştı

Çağdaş Atılım Koleji, Ticaret Odası Meclis Başkanı Hüseyin Memişoğlu'nu ziyaret etti. Memişoğlu ziyarette öğrencilere tecrübelerini aktardı.

Okul müdürü Melih Peştere ve Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Banu Aydemir öncülüğünde,11.sınıf öğrencilerinden İlayda Karaca ve Doğukan Aytekin Başkan Memişoğlu'na sorular yöneltti. Hazırlanmış sorular sayesinde Hüseyin Memişoğlu'nun deneyimlerinden yararlanan öğrenciler, ziyaret sonucunda birçok kazanımlar edindiğini söylediler.

'Denizli'nin ilk karakter okulu olma özelliğini bünyesinde barındıran Çağdaş Atılım Koleji, değerler eğitiminin altını çizen bir eğitim kurumudur' diyen  Okul Müdürü Melih Peştere :"Bizde her şeyden önce aile olma ilişkisi vardır. Bunu sağladıktan sonra öğretime geçiyoruz. Sınıflarımızın 8-10 kişilik bir mevcudu olması az öğrenciye çok ilgi gösterebilmemizin bir anahtarı. Potansiyeli olup ortaya çıkarmakta zorlanan öğrencileri başarıya ulaştırmak,bu anahtar sayesinde gerçekleşiyor" açıklamasında bulundu.

Peştere,Hüseyin Memişoğlu'nu ziyaret etme amaçlarını açıklarken öğrencilerimizin özgüven kazanması adına kişisel gelişimlerini artı yönde etkilemek adına buradayız. Bir büyüğün karşısında nasıl oturup ne tarz bir üslupta konuşulması gerektiğini vaktiyle öğrenmeleri çok önemli. Öğrencilerin sizden edindikleri deneyimleri diğer arkadaşlarıyla paylaşmalarını istiyoruz." ifadelerini kullandı.

7 YAŞINDAN BERİ ÇALIŞIYORUM
Memişoğlu,başarıya giden ilk adımın şüphesiz ki fırsatları değerlendirmek olduğunu belirtti. Zor şartlar altında bugünlere gelindiğine değinen başkan,7 yaşından beri çalıştığını ifade ederek sabah okula öğleden sonra ise Kaleiçi'ndeki dükkanlarına çalışmaya gittiğini söyleyerek öğrencilere tavsiyelerde bulundu.

 

 

 

73

...

Devamını Oku

Meslek Atölyesi

Meslek Atölyesinde Bu Ay ki Konuğumuz Yenilenebilir Enerji Uzmanı-Dençev Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Erdoğan

...

Devamını Oku

Karakter Eğitimi

Denizli'de bir ilki gerçekleştirerek Denizlinin ilk Karakter Eğitimi Veren Okulu Olduk.

Karakter eğitim programı çerçevesinde sınıf içi ve okul ortamında gerçekleştirdiğimiz sorumluluk, yardımseverlik, adalet, özgüven, liderlik, dostluk, doğruluk, sabır, sevgi, saygı ve nezaket başlıkları altında ele aldığımız değerleri uyguladığımız etkinliklerle davranış haline getiriyoruz.

...

Devamını Oku

Denizli Çağdaş Atılım Temel Lisesi Bursluluk Sınavı

Denizli'nin İlk Karakter Okulu Çağdaş Atılım Temel Lisesi Bursluluk Sınavı 20 Mart Pazar Günü Saat 10:00'da Yapılacaktır.Burs Kazanan Öğrencilemizin Bursları Eğitim Gördükleri Yıl Boyunca Devam Edecektir. Denizli Çağdaş Atılım Temel Lisesi Butik Eğitim Konseptiyle 8-10 Kişilik Sınıflarıyla Sadece 100 Kişiye Eğitim Vermektedir.

...

Devamını Oku


Yukarı Çık